Vuosikuja 4, 02200 Espoo
-
112,5m2
-
4 h, k, khh, vaatehuone, sauna, 2 x wc, parveke, aurinkoterassi, ulkovarasto
-
Rivitalo
-
1978
Esittely
Tunnetko jo Lystimäen joka nimensä puolesta on Espoon hauskin pientaloalue? Tämän Espoon Olarissa sijaitsevan sympaattisen asuinalueen kadut on nimetty kalenterin ja vuodenaikojen mukaan. Vuosikujalta nyt vapautuva rivitalokoti toimii vuoden jokaisena päivänä. Keväällä voit katsoa kirsikkapuusi kukkimista ja suunnitella tulevaa kasvukautta. Kesällä elämä laajenee omalle suojaiselle terassipihalle, jossa nauttitaan kesän valoisista illoista. Syksyn alkaessa vietetään venetsialaisia ja ruskan värit värittävät pihapiirin. Talvella lasten lumileikkien jälkeen on ihana vetäytyä sisälle oman saunan lämpöön. Vuoden jokaisena päivänä arjen sujuvuutta lisäävät hyvät liikenneyhteydet sekä lähellä olevan Ison Omena kauppakeskuksen palvelut. Alueen koulun nimikin on kuin suoraan satukirjasta: Päivänkehrän koulu. Uusi koti, uudet seikkailut. Sovi esittelyaikasi Marianne Outa, LKV p. 040 526 3803.
Olen myynyt tämän kohteen
Onko sinulla lähialueelta vastaavanlainen kohde tulossa mahdollisesti myyntiin?
Pyydä minulta ilmainen arviokäynti niin saat tarkan kuvan alueesi yleisestä hinta-tasosta ja paljonko juuri sinun asunnostasi voisi saada!
Marianne Outa
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV- Kiinteistönvälitysalalla vuodesta 2008
- Toimialueena pk-seutu ja Uusimaa
- Myyntityön lisäksi hoidan taloyhtiöiden, yhdistysten ja yksityisten asiakkaiden liikehuoneistojen ja asuinhuoneistojen vuokrauksia
- Olen osallistunut useina vuosina kansainvälisiin kiinteistönvälitysalan konferesseihin Yhdysvalloissa
- Laillistettu kiinteistönvälittäjä, Laillistettu vuokravälittäjä, Kiinteistönvälitysalan ammattitutkinto